سه شنبه 21 دی 1395

طرز تهیه خمیر فوندانت با مارشمالو

اگر به تزیین کیک و کاپ کیک ان هم به صورت حرفه ای علاقه مند هستیتد  حتما با نام خمیر فوندانت نیز اشنا هستید برای  فوندانت دستور عمل های زیادی وجود دارد اما در این مطلب  ساده ترین  آموزش ودر عین حال خوشمزه ترین را اورده ایم امیوارم نهاین استفاده را ببرید

اگر به تزیین کیک و کاپ کیک ان هم به صورت حرفه ای علاقه مند هستید  حتما با نام خمیر فوندانت نیز اشنا هستید برای  فوندانت دستور العمل های زیادی وجود دارد اما در این مطلب  ساده ترین  آموزش ودر عین حال خوشمزه ترین را اورده ایم امیوارم نهایت استفاده را ببرید.

در ابتدا مواد لازم برای برای تهیه این خمیر خوشمزه و درعین حال  ساده به مواد زیر نیاز داریم


مواد لازم برای تهیه خمیر فوندانت با مارشمالوصدو پنجاه گرم معادل یک بسته

مارشمالو یک نوع پاستیل خوشمزه که در همه مغازه ها وجود دارد

هم ایرانی هم خارجی
دو قاشق غذاخوری آب
پنج لیوان پودر قند
به مقدار لازم نمک

 


طرز تهیه فوندانت با مارشمالو

فوندانت,خمیر فوندانت


اول از همه اینکه اگه مارشمالو های رنگی رو استفاده کنیم خمیرمون رنگی میشه. مارشمالو ها رو در ظرفی میریزیم و به همراهش دو سه قاشق آب هم میریزیم و در مایکروویو قرار میدیم. اگر هم مایکروویو ندارید میتونید این کار رو به روش بن ماری انجام بدید (با گرمای غیر مستقیم روی بخار آب ذوبش کنید.)


بعد از هر سی ثانیه یه همش میزنیم و باز در مایکرویو میذاریم. تا دو سه دقیقه این کار رو تکرار میکنیم و بعد پودر شکر رو اضافه میکنیم.انقدر هم میزنیم و ورز میدیم تا به شکل خمیر در بیاد.


این رو هم یادتون باشه که خیلی چسبنده اس و روغن برای چرب کردن دستتونه. هم سطح کاری رو که روش خمیرتون رو ورز میدید و هم دستتون و هم قاشقی که میخواید باهاش هم بزنید رو کاملا چرب کنید.


این طرز تهیه خمیر فوندانت بود. به همین آسونی. رنگی کردنش هم با رنگهای خوراکی میتونید رنگش کنید.


این هم چند نمونه جهت ایده گرفتن فوندانتفوندانت,خمیر فوندانت


فوندانت,خمیر فوندانت

منبع:2nafare.com

پایگاه اینترنتی امور

دسته بندی محصولات
دسته بندی آگهي ها
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت